Direktor Centra za kulturu „Vlada Divljan“, Vladan Jeremić, bio je gost u Novom jutru na TV Pink, gde je govorio o programu i dešavanjima koja nas očekuju do kraja maja.
Predstave , koncerti, programi za najmlađe i sadržaji za sve generacije – Centar za kulturu „Vlada Divljan“ nastavlja da bude mesto susreta, stvaralaštva i lepih trenutaka.
Kada kultura okuplja ljude, nastaju priče koje traju. Maj je pravo vreme da budete deo tih priča. Vidimo se!
